LEKTOŘI 

ANDREA 

Vždy úsměvavá a pozitivně naladěná. Pokud nemáte žádné zkušenosti nemusíte se obávat Andrea vše trpělivě vysvětlí. V lekcích hodně dbá na správné technické provedení, ale samozřejmě i zábavy se nebojí. Tanec je její vášeň a společně s Gastonem se skvěle doplňují tvoří na lekci pěknou atmosféru. Budete odcházet pozitvně naladěni. 

Vystudovala taneční konzervatoř v Praze. Po ukončení absolutoria byla přijata na prestižní taneční školu v New Yorku, kde čerpala zkušenosti, během studia a po studiu tančila v taneční contemporary company a dalších jiných tanečních projektech. Před třemi lety se setkala s bachatou a plně jí propadla. Získala dvakrát 1. místo soutěže bachata "Jack and Jill ". Stále čerpá zkušenosti a měla tu možnost učit v zahraničí například. Španělsko, Izrael, Polsko. 

GASTON 

Vášnivý Argentinec s vtipným humorem. Při lekcích se snaží předat toho co nejvíc. Na lekcích se zaměřuje hodně na cítění hudby a na mužskou část, aby jste neodcházeli jen z naučenou variaci, ale aby jste to pěkně na social dance party improvizačně rozbalili. 

Tančil v několika městech ve Španělském králoství a i ve svém rodném městě Argentině, kde si zatančil Argentínské tango. Tanec a vášeň má v krvi. 

Andrea a Gaston se budou snažit, aby jste se cítili pohodlně jako kdyby jste tančil/a doma. Přihlašte se na lekce nebudete litovat.