Studio Anyo vzniklo pod vedením Andrey Šamonilové po jejím návratu z newyorské Broadway, kde studovala pod vedením Christophera Harrisona nový revoluční typ yogy s názvem AntiGravity® yoga.

 

Zakladatel AntiGravity® yogy Christopher Harrison, jako špičkový gymnasta a tanečník na Broadwayi, začal používat hammocks (závěsné šály) nejen pro svoji AntiGravity akrobatickou skupinu, ale i pro celebrity, které měly potíže s klouby a bolavými zády. A protože se každému díky geniální nulové kompresi páteře okamžitě ulevilo a potíže zmizely, rozhodl se Christopher Harrison rozšířit AntiGravity® yogu do celého světa.

 

V současnosti si můžete zacvičit AntiGravity® yogu ve 47 zemích. V Praze pak jen ve Studiu Anyo.

Zvláštním cvičební pomůckou je Harrison´s  AntiGravity® Hammock, tedy speciální závěsné zařízení, které umožní odlehčit klouby od podložky a poskytne opravdové antigravitační pocity. Zárukou absolutní bezpečnosti je výuka pod vedením lektorky Andrey proškolené samotným Christopherem Harrisonem.

 

LEKTOŘI

Andrea

Narodila jsem se v Praze. Při studiu na Taneční konzervatoři v Praze v letech 2004-2012 jsem byla součásti tanečních projektů a vystupovala v Pražských a regionálních divadlech. Po ukončení studií zakončené v roce 2012 absolutoriem jsem byla přijata na prestižní taneční školu Peridance Capezio Center v New Yorku.

 

Během dvouletého studia jsem čerpala nové zkušenosti v contemporary a choreografie, kde jsem měla možnost spolupracovat s předními světovými umělci.

Po ukončení studia v roce 2014 jsem navázala spolupráci s několika tanečními company a projektů a vystupovala například v Ailey Citigroup Theater, Salvator Capezio Theater, City Center studio, El Museo Del Barrio Theater, Gelsey Kirkland Artscenter, Symphony space, The Secret Theater.    

Prvně jsem navštěvovala lekce Antigravity yogy a najednou jsem se začala cítit lepé, jako bych byla po hodině masáži, srovnala se mi páteř a po několika lekcích jsem pocítila zlepšení ve všech směrem mé práce.

 

Antigravity Yoga mě na tolik uchvátila, že jsem se rozhodla v roce 2016 absolvovat v New yorku lektorský kurz Antigravity yoga u zakladatele Christophera Harrisona, abych mohla tuto techniku šířit dál i tady v České republice.

 

Po návratu do České republiky jsem kontaktovala spoustu studii a fitness center, abych je přivedla na tuto revoluční techniku. Bohužel jsem se setkala s nezájmem se učit něčemu novému a investovat peníze do neobvyklé techniky a to je jeden z důvodu vzniku studia Anyo.

Jógou si utříbím své myšlenky ,odpočinu si od každodenních stresů, odreaguji se a uklidním se od hektického světa. Jóga mě osobně přijde i takové umění

 

Jóga mi nejen pomáhá po psychické i fyzické stránce, fyzická stránka je zlepšení držení těla a zpevnění svalů i těch méně používaných, jóga je dobrou pomůckou při tanci a pro všechny jiné druhy sportu.

 

Člověk se stává vyrovnanějším a fyzicky zdatnějším.

 

„Člověka utváří jeho víra, je tím, čemu věří a musíš věřit sám sobě abys věřil ostatním.“   

Please reload

 
STUDIO ANYO | Máchova 2, 12000 Praha 2
721 968 242 | anyo.studio@gmail.com